Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2018        Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Filia w Sąspowie

oraz ich rodzicami i dziadkami z wykorzystaniem Teatrzyku Obrazkowego Kamishibai oraz Bum, Bum Rurek
Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”

Poniedziałek dla przedszkolaków oraz ich rodziców i dziadków z Publicznego Przedszkola Fundacji „Elementarz” w Sąspowie był wypełniony radością i przyjazną atmosferą. Tym razem Pani bibliotekarka odwiedziła przedszkole wraz z magiczną skrzynką Teatrzyku Kamishibai oraz tajemniczymi instrumentami Bum, Bum, Rurek.
Spotkanie oparte zostało na opowiadaniu Teatrzyku Kamishibai „Przygody Myszki Pipi” autorstwa Joanny Urbańskiej, które pięknie zilustrował Grzegorz Depa.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością włączyły się w opowiadaną przez Panią bibliotekarkę historię. Nie brakowało ochotników, zarówno do rozmowy i tworzenia historii, jak również do pięknego jej obrazowania.
Nowi przyjaciele zyskali wielką sympatię :)
Tak jak bohaterka naszego spotkania budziliśmy się ze snu podczas zabawy ruchowej przy tworzonej wspólnie muzyce z nietypowych instrumentów: Bum Bum Rurek. Nowopowstała Orkiestra Przedszkolna głośnymi tonami zakończyła nasze radosne spotkanie.
Licznie obecni rodzice i dziadkowie przedszkolaczków mieli unikalną okazję do zobaczenia swoich dzieci na zajęciach bibliotecznych. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i obecność.
Zajęcia animacyjne przy użyciu Bum Bum Rurek oraz z wykorzystaniem Teatrzyku Obrazkowego Kamishibai odbyły się w ramach projektu ”Z rodzicami i dziadkami odkrywamy świat książek i nie tylko...”. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”

2011 14.05.2018 –spotkanie animacyjne z dziećmi z Publicznego Przedszkola Fundacji „Elementarz” w Sąspowie .