Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Filia w Sąspowie

Świąteczne spotkanie z przedszkolakami 18.12.2017 r.

    

Czas poprzedzający święta jest okazją do zapoznania dzieci z tradycjami Świat Bożego Narodzenia. Tym razem w poniedziałkowe przedpołudnie spotkanie odbyło się w przedszkolu w Sąspowie. W czasie wizyty w przedszkolu rozmowy z dziećmi dotyczyły tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem, ulubionym świętem wszystkich dzieci. Rozmawiano m.in. o ubieraniu choinki, 12 potrawach w czasie wigilii, wkładaniu sianka pod obrus i wielu innych. Potem dzieci przystąpiły to tworzenia ozdób choinkowych, które zostanły zawieszone na przedszkolnej choince. Na koniec przedszkolaki złożyły pani bibliotekarce życzenia świąteczne i zaśpiewały kolędę.
Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Przedszkolakom i Paniom wychowawczyniom dziękujemy za całoroczną współpracę i życzymy Wesołych Świąt!

di.jpg
dk.jpg
2011 Świąteczne spotkanie z przedszkolakami 18.12.2017 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates