Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2018        Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund

Filia w Sąspowie

„Czy to wczoraj, czy to dziś – dzieciom jest potrzebny miś”
– obchody Dnia Pluszowego Misia
27.11.2017 r.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Z tej okazji w bibliotece w Sąspowie wspólnie z dziećmi świętowaliśmy „Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia”. W bibliotece na dzieci czekał duży pluszowy Miś. Na początku spotkania dzieci poznały historię powstania pierwszego pluszowego misia. Potem dzieci wysłuchały piosenek związanych z postacią misia oraz wierszy pt: „Naprawimy misia” i „Miś idzie do przedszkola”. Przedszkolaczki chętnie brały udział w „Misiowym quizie” oraz w zabawie ruchowej „Miś i miód”. Na koniec uczestnicy zajęć  wykonali pracę plastyczną – postać misia.
Dzieci z uśmiechem na twarzy podziękowały za wspaniałą zabawę, zapewniając, że niebawem odwiedzą bibliotekę ponownie.

2011 „Czy to wczoraj, czy to dziś – dzieciom jest potrzebny miś” – obchody Dnia Pluszowego Misia 27.11.2017 r..