Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Filia w Sąspowie

Wakacje w bibliotece w Sąspowie

 

Wzorem lat ubiegłych Biblioteka w Sąspowie, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domach, zorganizowała „Wakacje w Bibliotece”.
Dzieci mogły spotkać się w bibliotece nie tylko po to by wypożyczyć książkę, ale również po ty by uczestniczyć w zaproponowanych zajęciach. Nie mogło zabraknąć zajęć plastycznych i spotkań czytelniczych skierowanych do różnych grup wiekowych.
W trakcie spotkań w bibliotece dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych, grach edukacyjnych, głośnym czytaniu, rozwiązywały zagadki, rebusy, kalambury i przede wszystkim wspaniale się bawiły. Spotkania dostarczyły uczestnikom dużo pozytywnych wrażeń i przydatnej wiedzy.
Mamy nadzieję, że chwile spędzone w naszej bibliotece, będą miłymi wspomnieniami podczas całego roku szkolnego. Do zobaczenia za rok!

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Wakacje w bibliotece w Sąspowie - 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates