Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2019        Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Filia w Sąspowie

XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
w Bibliotece w Sąspowie – relacja

W poniedziałek 8 maja rozpoczął się XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek obchodzony w tym roku pod hasłem „Biblioteka? Oczywiście!”. W tym dniu odwiedziły naszą bibliotekę dzieci z przedszkola w Sąspowie, udając się w tajemniczą podróż do krainy bajek. Na rozgrzewkę dzieci na podstawie wylosowanych z koszyka przedmiotów odgadywały tytuły baśni. Za każdą poprawną odpowiedź dzieci otrzymywały uśmiechniętą buźkę. Następnie nasi najmłodsi goście z uwagą słuchali bajki pt: „Zaklęty Książe”. Po przeczytaniu bajki rozpoczęliśmy grę, która polegała  na wyrzuceniu kostką 6 oczek, uczestnik otrzymywał jeden element puzzli, które wspólnie układaliśmy tworząc ilustrację z baśni. Na koniec spotkania przedszkolaki złożyły pani bibliotekarce życzenia i zaśpiewały piosenkę.
Dla pozostałych dzieci odbyły się zajęcia plastyczne, na których projektowały urocze zakładki do książek. Przy tej okazji rozmawialiśmy o poszanowaniu książek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok.

di.jpg
dk.jpg
2011 XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece w Sąspowie – 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates