Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Filia w Sąspowie

Małopolskie Dni Książki „ Książka i Róża”
w Bibliotece w Sąspowie
25.04.2016 r.

zobacz galerię zdjęć

Kolejny już raz Biblioteka w Sąspowie włączyła się w obchody piętnastej edycji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” poprzez promowanie czytelnictwa w regionie.
Wszyscy czytelnicy, którzy w dniu 25 kwietnia odwiedzili naszą książnicę i wypożyczyli przynajmniej jedną książkę, mieli możliwość brania udziału w loterii fantowej i otrzymania małego upominku w postaci papierowej róży, zakładki do książki z motywem róży oraz cukierków. W ramach organizowanej akcji w naszej bibliotece zostały zorganizowane zajęcia plastyczne, na których wykonywano papierowe róże.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji dziękujemy i zapraszamy do odwiedzin naszej książnicy.

2011 Małopolskie Dni Książki „ Książka i Róża” w Bibliotece w Sąspowie 25.04.2016 r..