Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Filia w Sąspowie

Relacje z ferii 2016
Biblioteka Sąspów

 zobacz galerię zdjęć

Podczas ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Sąspowie odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży. W każdy poniedziałek biblioteka organizowała różnorodne zajęcia m.in. warsztaty plastyczne, turniej gier planszowych, głośne czytanie, quizy i inne gry słowne.

Jednym z tematów w czasie ferii była lekcja dotycząca bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy zajęć usłyszeli, w jaki sposób powinni korzystać z przejścia dla pieszych
i poruszać się po drodze, chodniku czy ścieżce rowerowej oraz jak poruszać się po zmierzchu nosząc elementy odblaskowe by być widocznym dla innych uczestników ruchu. W czasie ferii odbywały się także zajęcia z tworzeni biżuterii, na których powstały piękne bransoletki
 i korale.

Szkoda, że czas szybko mija, ale zostają wspomnienia ze wspaniałej zabawy. Dzieciom dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy do biblioteki.

di.jpg
dk.jpg
2011 Relacje z ferii 2016 Biblioteka Sąspów.
Powered by Joomla 1.7 Templates