Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Filia w Sąspowie

Magia Świąt – zajęcia z dziećmi w Bibliotece w Sąspowie
14.12.2015 r.

zobacz galerię zdjęć

Święta Bożego Narodzenia są czasem magicznym, które często wspominamy z radością. Wyjątkowa atmosfera sprawia, że stajemy się bardziej życzliwi dla innych. Tak też było w poniedziałkowe popołudnie w bibliotece w Sąspowie. W tym dniu odwiedziły nas dzieciaki by poznać tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Na początku spotkania dzieci z chęcią wzięły udział w swobodnej rozmowie dotyczącej świątecznych tradycji. Dzieci poznały symbolikę gwiazdki, wieczerzy wigilijnej, opłatka czy sianka pod obrusem.

W dalszej kolejności zajęć zajrzeliśmy do książeczki pt. „Moje święta” B. Stankiewicz-Gawrysiak, w której znaleźliśmy opowiadanie związane z Bożym Narodzeniem, a ono sprawiło, że najmłodsi poczuli już magię tych wyjątkowych Świąt. A potem wszyscy bardzo aktywnie zaangażowali się w malowanie bombek, robienie łańcuchów z bibuły i różnych ozdób świątecznych.

di.jpg
dk.jpg
2011 Magia Świąt – zajęcia z dziećmi w Bibliotece w Sąspowie 14.12.2015 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates