Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Filia w Sąspowie

Miś moim przyjacielem – urodziny Pluszowego Misia 
w Bibliotece w Sąspowie

 zobacz galerię zdjęć

Pluszowy miś to pierwsza zabawka, jaką otrzymuje dziecko po narodzinach. Staje się towarzyszem zabaw, pomocą w pokonywaniu nocnych lęków, a w dorosłym życiu miłym wspomnieniem dziecięcych lat i pamiątką na całe życie.

Święto tej sympatycznej zabawki obchodziliśmy w bibliotece 23 listopada. Specjalnie na urodzinowe spotkanie dzieci z Pluszowym Misiem została przygotowana gazetka oraz wystawa książek z misiem w roli głównej. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali historii powstania tej sympatycznej zabawki. Na spotkanie dzieci przyniosły swojego ulubionego pluszaka, o którym każde opowiedziało ciekawą historię. Wiele radości sprawiało dzieciom odgadywanie zagadek, czytanie wierszy o misiach, zabawy ruchowe, naśladowanie misiowych gestów oraz tańce do rytmów piosenki „Stary niedźwiedź mocno śpi”.

Na koniec wszyscy otrzymali do pokolorowania portrety misiów oraz słodkie małe co nieco.

di.jpg
dk.jpg
2011 Miś moim przyjacielem – urodziny Pluszowego Misia.
Powered by Joomla 1.7 Templates