Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Filia w Sąspowie

Zapachy jesieni – spotkanie z przedszkolakami 28.09.2015

 

zobacz galerię zdjęć

Choć za oknami piękne słońce, nie da się ukryć, że mamy już kalendarzową jesień. I ten właśnie motyw towarzyszył nam w dzisiejszym spotkaniu z przedszkolakami.

Przedszkolaki radośnie przywitały bibliotekarkę i z chęcią wysłuchały wiersza pt. "Jesień u fryzjera" Doroty Gellner. Po wysłuchaniu wiersza dzieciaki przystąpiły do wyklejania z liści i jarzębiny swoich prac. A wyglądało to mniej więcej tak: 

Dalszy ciąg spotkania wypełniony był zadaniami związanymi z jesienią. Dzieci doskonale radziły sobie z wyborem rysunków charakterystycznych dla tej pory roku. Po skończonej zabawie pani bibliotekarka przyniosła dla przedszkolaków talerzyk jesiennych pyszności. Dzieciaki miały za zadanie za pomocą smaków odgadnąć, co to za owoc, mając zasłonięte oczy. Wszyscy uczestnicy poradzili sobie bez problemu z zagadkami.

Na zakończenie zajęć przedszkolaki otrzymały kolorowe zakładki do książek i obiecały, że niebawem znów zawitają do naszej biblioteki.

di.jpg
dk.jpg
2011 Zapachy jesieni – spotkanie z przedszkolakami 28.09.2015.
Powered by Joomla 1.7 Templates