Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Filia w Racławicach

8.05.2018 –spotkanie animacyjne z dziećmi z Przedszkola Samorządowego w Racławicach
 oraz ich rodzicami i dziadkami
z wykorzystaniem Teatrzyku Obrazkowego Kamishibai
w Bibliotece Publicznej w Racławicach -
Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”
 

Wtorkowa wizyta przedszkolaków oraz ich rodziców i dziadków w Bibliotece Publicznej w Racławicach była pełna radości i uśmiechu. Nasza biblioteka nie gościła chyba jeszcze nigdy równocześnie tak wielu małych i dużych miłośników książek.
Spotkanie oparte zostało na opowiadaniu Teatrzyku Kamishibai „Przygody Myszki Pipi” autorstwa Joanny Urbańskiej, które pięknie zilustrował Grzegorz Depa.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością włączyły się w opowiadaną przez Panią bibliotekarkę historię. Nie brakowało ochotników, zarówno do rozmowy i tworzenia historii, jak również do pięknego jej obrazowania.
Nowi przyjaciele zyskali wielką sympatię :)
Licznie obecni rodzice i dziadkowie przedszkolaczków mieli unikalną okazję do zobaczenia swoich dzieci na zajęciach w bibliotece. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i obecność.
Zajęcia animacyjne z wykorzystaniem Teatrzyku Obrazkowego Kamishibai odbyły się w ramach projektu ”Z rodzicami i dziadkami odkrywamy świat książek i nie tylko...”. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”

di.jpg
dk.jpg
2011 8.05.2018 –spotkanie animacyjne z dziećmi z Przedszkola Samorządowego w Racławicach oraz ich rodzicami i dziadkami.
Powered by Joomla 1.7 Templates