Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 21 Wrzesień 2018        Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

Filia w Racławicach

."Uśmiech dla żabki" Przemysława Wechterowicza
– spotkanie DKK 16.01.2018 r.

   

W dniu 16 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z miłośnikami książki. Na spotkaniu dzieci wysłuchały fragmentów uroczej opowieści  pt. „Uśmiech dla żabki” autorstwa  Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

"Uśmiech dla Żabki" to bardzo ciepła opowieść  o zapracowanej mamie, która myślami jest zawsze blisko swojej córeczki. To pozytywna bajeczka, pełna dobra, przyjaźni i pomagania sobie nawzajem. Po omówieniu naszej lektury dzieci opowiedziały też, co wywołuje u nich uśmiech na twarzy, a były to: basen, gry, piosenki, śmieszne miny, bajki, ale jak przystało na członków DKK, zgodnie stwierdzili, że uśmiech u nich na twarzy pojawia się na widok dobrej książki, a więc do zobaczenia już wkrótce!. Na koniec spotkania dzieciaki wykorzystały swój uśmiech od ucha do ucha rywalizując w grze.

 

di.jpg
dk.jpg
2011 "Uśmiech dla żabki" Przemysława Wechterowicza – spotkanie DKK 16.01.2018 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates