Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Filia w Racławicach

Urodziny Kubusia Puchatka
– spotkanie z przedszkolakami z Racławic 17.10.2017 r.

Wszystkie dzieci kochają zabawnego Misia o bardzo małym rozumku i wielkim serduszku czyli po porostu Kubusia Puchatka. W tym roku Kubuś Puchatek obchodził już 91 urodziny, a mimo to zachwyca kolejne pokolenia dzieci.
We wtorkowe przedpołudnie do naszej biblioteki zawitały przedszkolaki z Racławic by świętować urodziny Kubusia Puchatka. Na to spotkanie maluszki przyniosły pluszowe postacie z tejże bajki. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się jak powstała postać ich ulubionego bohatera bajek. Następnie wraz z pluszowymi przyjaciółmi słuchały niezwykłych przygód ze Stumilowego Lasu. Potem przystąpiliśmy do zabaw ruchowych z wykorzystaniem chusty Klanza. W czasie zabawy dzieci miały sprawić, by Kubuś Puchatek wzniósł się jak najwyższej. Kolejne zadanie związane było z Kłapouchym – przyjacielem Kubusia, który ciągle gubił swój ogon. Dzieci musiały przypiąć ogon w odpowiednie miejsce. Trudnością były tutaj zasłonięte oczy uczestników, ale pomimo tego wszyscy szybko i sprawnie przypinali ogon Kłapouchemu. Na zakończenie spotkania maluszki otrzymały naklejkę z bohaterem bajki.
Trudno było nam się rozstać z Kubusiem Puchatkiem, ale przecież możemy go spotkać, kiedy tylko chcemy, na stronicach książki A.A Milne.

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Urodziny Kubusia Puchatka – spotkanie z przedszkolakami z Racławic 17.10.2017 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates