Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Filia w Przegini

,,Z tęsknoty za Judy'' autorstwa Anne Cassidy
omawiana na spotkaniu DKK w Przegini
23.03.2018

 

W piątkowe popołudnie w Bibliotece Publicznej w Przegini odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki z udziałem młodych czytelniczek. Tematem dzisiejszej dyskusji była książka pt. ,,Z tęsknoty za Judy'' autorstwa Anne Cassidy, która znacząco wyróżnia się spośród książek młodzieżowych swoją oryginalnością i nietypowym podejściem do trudnego tematu. Treść porusza zaginięcie małej dziewczynki, wieloletnie śledztwo, uczucia starszej siostry, jej głębokie poczucie winy, a także obraz tego jak taka tragedia wpływa na całą rodzinę. Książka spotkała się z aprobatą uczestniczek spotkania. Uznały one, że napisana jest bardzo przyjemnym, lekkim językiem, a narracja prowadzona w pierwszej osobie pozwalała na wniknięcie w psychikę i myśli dziewczyny oraz cały bieg wydarzeń. Dużym zaskoczeniem podczas czytania okazało się intrygujące i niespodziewane zakończenie.

Gorąco polecamy powieść Anny Casidy każdemu! Według Klubowiczek to jedna z najlepszych dotychczas omawianych książek podczas spotkania.

 

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie DKK w Przegini 23.03.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates