Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Filia w Przegini

Duże, małe, kolorowe – świętowanie Dnia Pluszowego Misia w bibliotece
24.11.2017

 

Duże, małe, kolorowe, bure, puchate, mięciutkie i takie z łatką i z kokardką czy w kubraczku... Pluszowe Misie opanowały naszą bibliotekę w piątkowe popołudnie. A wszystko po to by świętować Dzień Pluszowego Misia. Miś jest najmilszą zabawką, najlepszym przyjacielem dzieci i niezastąpioną przytulanką przy zasypianiu.
Uroczysty dzień rozpoczął się od rozmowy na temat przyniesionych przez uczestników swoich przytulanek, pytań dlaczego akurat ten misiu jest ulubiony, jakie nosi imię itp. Potem dzieci wysłuchały piosenek związanych z postacią misia, a także poznały historię tego święta. Podczas spotkania dzieci wysłuchały wierszy pt: „Naprawimy misia” i „Miś idzie do przedszkola”, brały udział w „Misiowym quizie” oraz w zabawie ruchowej „Miś i miód”. Ten dzień w bibliotece był pełen śmiechu oraz wspólnej zabawy. Najwięcej radości miały dzieci podczas zabawy z ulubionym pluszakiem. Wiele radości sprawiło dzieciom wykonanie medalu dla dużego Misia. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za przybycie do biblioteki i wspólne uczczenie święta Pluszowego Misia.

di.jpg
dk.jpg
2011 Duże, małe, kolorowe – świętowanie Dnia Pluszowego Misia w bibliotece 24.11.2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates