Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Filia w Przegini

„Dziewczyny i chłopaki. Niepotrzebne skreślić” - spotkanie DKK
25.10.2017

W środę odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmowy toczyły się wokół książki Sławomira Hanaka „Dziewczyny i chłopaki. Niepotrzebne skreślić”. To niezwykle zabawna opowieść przesycona dialogami rodem z naszej szkolnej ławki.  W trakcie czytania dowiadujemy się ciekawych informacji dotyczących historii, są również sceny o sprzątaniu świata, robieniu apeli i prezentów dla mam. Bohaterowie to osoby, których nie interesuje tylko komputer, dzieciaki są rezolutne i pomysłowe.
Książka Sławomira Hanaka przyciąga nie tylko treścią, ale i szatą graficzną. Wydana jest w formie zeszytu w jedną linię. Są oczywiście tradycyjne marginesy, a literki grzecznie mieszczą się w liniach. Na marginesach, jakby od niechcenia i przez przypadek, pojawiają się zabawne, ręcznie naszkicowane rysunki.
Zachęcamy młodzież do przeczytania książki.

di.jpg
dk.jpg
2011 „Dziewczyny i chłopaki. Niepotrzebne skreślić” - spotkanie DKK 25.10.2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates