Dzisiaj jest: 19 Luty 2018        Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Filia w Przegini

Relacje z wakacyjnych zajęć w Bibliotece w Przegini

Jak co roku, także i w te wakacje nasza biblioteka zapewniła dzieciom atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji młodych czytelników oddaliśmy czytelnię komputerową i świetlicę. Dzięki komputerom dzieciaki mogły pograć w gry edukacyjne, odbyliśmy też wirtualną podróż po najpiękniejszych zakątkach naszej planety.

Z kolei w świetlicy dzieci mogły pograć w bilard, w ping-ponga i rzutki, poczytać książki i pograć w gry planszowe. Oprócz tradycyjnego głośnego czytania bajek odbyła się „gimnastyka buzi i języka”, gdzie ćwiczyliśmy wymowę trudnych a zarazem śmiesznych wyrazów. W kolejne dni wakacji spotkaliśmy się również w większym gronie – tym razem bawiliśmy się w „kuferek pełen zabawek” i rozwiązywaliśmy rebusy i łamigłówki. Oprócz codziennej dawki ruchu dzieci spędzały czas na tworzeniu kolorowych prac, których motywem przewodnim były oczywiście wakacje.

No cóż – kiedyś wakacje musiały się skończyć. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali nas w wakacyjne miesiące i zapraszamy serdecznie w trakcie roku szkolnego.

2011 Relacje z wakacyjnych zajęć w Bibliotece w Przegini - 2017.