Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Filia w Przegini

Relacje z wakacyjnych zajęć w Bibliotece w Przegini


 Jak co roku, także i w te wakacje nasza biblioteka zapewniła dzieciom atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji młodych czytelników oddaliśmy czytelnię komputerową i świetlicę. Dzięki komputerom dzieciaki mogły pograć w gry edukacyjne, odbyliśmy też wirtualną podróż po najpiękniejszych zakątkach naszej planety.

Z kolei w świetlicy dzieci mogły pograć w bilard, w ping-ponga i rzutki, poczytać książki i pograć w gry planszowe. Oprócz tradycyjnego głośnego czytania bajek odbyła się „gimnastyka buzi i języka”, gdzie ćwiczyliśmy wymowę trudnych a zarazem śmiesznych wyrazów. W kolejne dni wakacji spotkaliśmy się również w większym gronie – tym razem bawiliśmy się w „kuferek pełen zabawek” i rozwiązywaliśmy rebusy i łamigłówki. Oprócz codziennej dawki ruchu dzieci spędzały czas na tworzeniu kolorowych prac, których motywem przewodnim były oczywiście wakacje.

 No cóż – kiedyś wakacje musiały się skończyć. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali nas w wakacyjne miesiące i zapraszamy serdecznie w trakcie roku szkolnego. 

di.jpg
dk.jpg
2011 Relacje z wakacyjnych zajęć w Bibliotece w Przegini - 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates