Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Spotkanie z autorem bajek
Wiesławem Drabikiem
w ramach projektu "Książka - mądry towarzysz na całe życie"
13.06.2019

W piękny, czerwcowy ranek przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Fundacji ‘Elementarz” mieli okazje uczestniczyć w spotkaniu z autorem pięknie ilustrowanych, pouczających i pełnych humoru wierszowanych bajeczek, chętnie czytanych przez dzieci oraz przez rodziców, panem Wiesławem Drabikiem. Autor, po krótkiej prezentacji swojego dorobku pisarskiego zajął dzieci czytaniem fragmentów swoich książek, licznymi zagadkami, łamigłówkami i pytaniami. Dzieci radziły sobie znakomicie, głośno wykrzykując odpowiedzi.  Za dobrą odpowiedź autor dawał drobny upominek. Uczestnik zabawy, który uzbierał najwięcej fantów mógł wybrać siebie książkę pana Drabika.
Dzieci bawiły się świetnie, a po spotkaniu autor podpisywał książeczki dodatkowo tworząc na poczekaniu zabawne rymy dla każdego z dzieci.
Dziękujemy zarówno Autorowi jak i dzieciom za wspaniałe spotkanie. Książeczki Wiesława Drabika są dostępne w naszych bibliotekach. Zapraszamy.
Spotkanie odbyło się w ramach projektu pt. „Książka - mądry towarzysz na całe życie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Jerzmanowice -Przeginia.

2011 Spotkanie z Wiesławem Drabikiem w Sąspowie 13.06.2019.