Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Maluch w Bibliotece
Biedroneczki są w kropeczki…
12.06.2019

W gorące czerwcowe przedpołudnie Bibliotekę odwiedziły maluszki w ramach naszych cyklicznych spotkań – „Maluch w Bibliotece”. Tematem przewodnim dzisiejszego spotkania była urocza biedroneczka Fionka z bajki „Zawsze wesoło z biedronką Fionką”. Po przeczytaniu historyjki przeszliśmy do wykonywania papierowych biedronek oraz innych owadów – wszystkie prace wyszły wspaniałe.
W ostatniej części naszego spotkania maluchy szalały z użyciem chusty Klanzy. Zabawą towarzyszyły okrzyki radości oraz dużo emocji.
Dziękujemy i zapraszamy za tydzień.

2011 Maluch w Bibliotece Biedroneczki są w kropeczki… 12.06.2019.