Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

7.06.2019 Warsztaty literackie z Wydawnictwem ZNAK dla dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Świętej Królowej Jadwigi poświęcone serii książek Andrzeja Maleszki „Magiczne Drzewo” w ramach projektu „Książka – mądry towarzysz na całe życie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia.

Realizacja projektu „Książka – mądry towarzysz na całe życie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia przynosi kolejne wartościowe wydarzenia w naszej bibliotece. Na piątkowych warsztatach literackich przeprowadzonych przez animatorkę Panią Kingę Zając współpracującą z Wydawnictwem ZNAK dzieci przeżyły ciekawe przygody w świecie stworzonym przez autora cyklu książek „Magiczne Drzewo” Pana Andrzeja Maleszkę.  Podczas warsztatów dzieci poznały tematykę tego ciekawego cyklu książek dla młodych czytelników. W pomysłowych rebusach, zagadkach, puzzlach i kalamburach uczestnicy zajęć odnaleźli wiele ciekawostek z książek autora, które niewątpliwie mogą stać się zachętą do lektury całego cyklu.
Zapraszamy do biblioteki, gdzie czekają na czytelników wszystkie książki Pana Andrzeja Maleszki z cyklu „Magiczne Drzewo”. J
Warsztaty literackie odbyły się w ramach projektu: „Książka – mądry towarzysz na całe życie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Jerzmanowice-Przeginia.

2011 Warsztaty literackie z Wydawnictwem ZNAK 7.06.2019.