Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Maluch w Bibliotece
Witaminowy koktajl
8.05.2019 r.

W środę 8 maja zjawiły się w Bibliotece uśmiechnięte maluszki. Tematem spotkania były owoce i warzywa. Dzieci wysłuchały historii Koci Kici, która po pewnej niemiłej przygodzie zostaje miłośniczką owoców i warzyw. Po przeczytaniu historii dzieci bardzo sprawnie nazywały wskazywane owoce. W drugiej części spotkania dzieci wraz z rodzicami stworzyły piękne papierowe marchewki oraz truskawkę. Na koniec przyszedł czas na zabawy na dywanie. Maluchy szalały wśród dźwięków swoich ulubionych dziecięcych hitów.
Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy za tydzień.

2011 Maluch w Bibliotece 8.05.2019.