Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Maluch w Bibliotece
Wędrówka do ZOO
24.04.2019

W środę 24 kwietnia, jak co tydzień, w Bibliotece w Jerzmanowicach odbyło się spotkanie z cyklu „Maluch w Bibliotece”. Tym razem naszym głównym tematem spotkania była wizyta w ZOO. Na początku nie mogło zabraknąć głośnego czytania. Dzieci zapoznały się z opowiadaniem pt. Wycieczka do zoo” z tomiku pt. „Bajki dla dzieci” oraz  wysłuchały krótkie wiersze o zwierzątkach, które można spotkać w ZOO. Po wysłuchaniu wierszyków wspólnie z mamą dzieci wykonały słonia, którego zabrały do domu. Niektórym udało się wykonać drugiego słonia dla rodzeństwa. Nie zabrakło też tradycyjnie zabaw na czerwonym dywanie. Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia za 2 tygodnie !

2011 Maluch w Bibliotece 24.04.19.