Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2019        Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Maluch w Bibliotece
3…2…1… wielkie odliczanie do wiosny
20.03.2019

Dnia 20.03.2019 jak w każdą środę Bibliotekę odwiedziły maluszki  w ramach cyklu „Maluch w Bibliotece”.  Dzisiejsze spotkanie zdominowała nadchodząca wiosna. Dzieci wysłuchały wierszyka o wiośnie, następnie opowiadały z czym kojarzy im się ta pora roku. Oprócz rozmów o wiośnie, poznaliśmy kolejną cyferkę z cyklu – tym razem czwórkę. W ramach pracy plastycznej maluchy wykonały śliczne kwitki na powitanie wiosny. Na zakończenie spotkania dzieciaki tradycyjnie szalały na poduszkowym torze przeszkód.
Dziękujemy i zapraszamy za tydzień.

2011 Maluch w Bibliotece 3…2…1… wielkie odliczanie do wiosny 20.03.2019.