Dzisiaj jest: 25 Marzec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

Maluch w Bibliotece
„To co lubię najbardziej… Rodzina”
13.02.2019

Na spotkaniu w przeddzień Walentynek 13 lutego maluszki wysłuchały książeczki pt. „To co lubię najbardziej… Rodzina”. Rozmawialiśmy o uczuciach, o tym jak okazujemy te uczucia naszym najbliższym. W dalszej części spotkania dzieci z pomocą mam i babć wykonały walentynkowe serduszka dla swoich najbliższych: dla mamy, taty, braciszka, siostrzyczki. Swoje prace maluszki zabrały ze sobą do domu, aby podarować je swoim najbliższym. Piękne prace prezentowane są w naszej galerii. Po skończeniu walentynkowych serduszek dzieci nie mogły doczekać się zabaw na czerwonym dywanie w rytm ulubionych piosenek. Na zakończenie spotkania maluszki poznały nową piosenkę pt. Mam serduszko”, którą obiecały się nauczyć na kolejne spotkanie w środę 20 lutego.

2011 Maluch w Bibliotece „To co lubię najbardziej… Rodzina” 13.02.2019.