Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2019        Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Maluch w Bibliotece
Poznaję i opowiadam z mamą kształty: kolory, dźwięki i smaki
9.01.2019

9 stycznia 2019 roku, jak co tydzień, w Bibliotece w Jerzmanowicach odbyło się spotkanie z cyklu „Maluch w Bibliotece”. Tym razem naszym głównym tematem zajęć były kształty oraz kolory. Na początku oczywiście nie mogło zabraknąć naszego śpiewanego powitania. Następnie, po przeczytaniu książeczki pod tytułem Poznaję i opowiadam z mamą kształty, kolory, dźwięki i smaki, przeszliśmy do wyklejenia pajacyka z figur geometrycznych. Zabawom na czerwonym dywanie towarzyszącym naszemu spotkaniu jak zwykle nie było końca!

Zapraszamy już 16 stycznia na nasze kolejne spotkanie :)

2011 Maluch w Bibliotece 9.01.2019.