Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2019        Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Maluch w Bibliotece
-pierwsze spotkanie w Nowym Roku
2.01.2019

2 stycznia 2019 roku odbyło się pierwsze w nowym już roku spotkanie z cyklu „Maluch w Bibliotece”. Dzisiejsze spotkanie  rozpoczęliśmy od przywitania się naszą piosenką pod tytułem „Witamy…”. Przewodnią tematycznie książeczką była dziś z kolei pozycja autorstwa Ewy Kozyry-Pawlak Szopięta, opowiadająca o zabawnej rodzinie szopów i o odwiecznym problemie ze sprzątaniem. Następnie zaś, aby przywitać Nowy Rok, dzieci dostały kolorowanki do pomalowania z nowym 2019 rokiem. Wspólnym zabawom w czasie spotkania nie było końca z racji tego, że swoją obecnością w Bibliotece zaszczyciło nas również starsze rodzeństwo naszych maluszków. Zapraszamy za tydzień :)

2011 Maluch w Bibliotece -pierwsze spotkanie w Nowym Roku 2.01.2019.