Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Zapraszamy na wystawę fotografii
"Drzewa świadkowie historii"

X - XI 2018

Od października do końca listopada Biblioteka w Jerzmanowicach zaprasza na wystawę fotograficzną pt. „Drzewa - świadkowie historii”. Wystawa jest pokłosiem VIII Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje”, organizowanego przez Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie, 16 nadleśnictw skupionych w ramach RDLP w Krakowie oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty. Wśród laureatów mijającej edycji konkursu są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe z całej Małopolski. Największymi zwycięzcami „Leśnych Inspiracji” 2016 są uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu, którzy zdobyli trzy pierwsze nagrody w kategorii Szkół Podstawowych.

2011 Wystawa "Drzewa świadkowie historii" X - XI 2018.