Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2018        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Dwa spotkania w ramach DKK z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „SKRZAT”  oraz dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „MALI ODKRYWCY” w Jerzmanowicach
30.11.2018

W miniony piątek w naszej bibliotece odbyły się dwa spotkania dla dzieci przedszkolnych z Niepublicznego Przedszkola „SKRZAT” i z Niepublicznego Przedszkola „MALI ODKRYWCY” w Jerzmanowicach. Po pięknym przywitaniu w kole rozpoczęliśmy od głośnego czytania książki „Jak dobrze mieć sąsiadów” autorstwa Ciary Flood, z Dyskusyjnego Klubu Książki. Dzięki opowieści przenieśliśmy się w świat sympatycznego bohatera, który 25 listopada obchodził swoje święto Dzień Pluszowego Misia. Poznaliśmy także jak powstała ukochana przez wszystkie dzieci, jak również dorosłych, zabawka – Pluszowy Miś. Historia powstania sympatycznego pluszaka bardzo zaciekawiła dzieci, które z wielkim przejęciem dopytywały o kolejne szczegóły opowieści. Następnie przedszkolaki kolorowały swoje ordery Przyjaciela Pluszowego Misia. W kolejnym etapie naszego spotkania bawiliśmy się chustą, dzięki której miś mógł dostać się bardzo, bardzo wysoko, aby zjeść swój ukochany miodek. Spotkanie zakończyliśmy zabawami tanecznymi, śpiewając piosenkę „Jadą, jadą misie” .
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w Bibliotece !

Niepubliczne Przedszkole „SKRZAT”

Niepubliczne Przedszkole „MALI ODKRYWCY”

2011 DKK dla dzieci Skrzat i Mali Odkrywcy 30.11.2018.