Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2018        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

„Maluch w Bibliotece” - Dzień Pluszowego Misia
28.11.2018

28 listopada odbyło się nasze kolejne spotkanie z cyklu Maluch w Bibliotece.  Pogoda zbytnio nie zachęcała do wyjścia z domu, ale nasze dzielne Maluchy, przybyły licznie do bibliotekiJ Spotkanie poświęciliśmy sympatycznej maskotce – Pluszowemu Misiowi, który 25 listopada obchodzi swoje święto. Po śpiewającym powitaniu, przeczytaliśmy książkę „Kto przytuli misia Tulisia?” autorstwa Davida Melling’a. Następnie dzieci chętnie kolorowały i wyklejały ordery Przyjaciela Pluszowego Misia. Muzyczne zabawy w kole nawiązywały tematycznie do tematu przewodniego i bawiliśmy się przy piosence „Jadą, jadą misie…”, ćwiczyliśmy obroty i inne misiowe harce. Przypomnieliśmy sobie znaną od pokoleń, tradycyjną piosenkę i zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Radości dzieci nie było końca, gdy pluszowy miś rozpoczynał „polowanie na maluszki”. Radosnym zakończeniem naszego spotkania były zabawy z wykorzystaniem chusty Klanza.
Dziękujemy za obecność i zapraszamy za tydzień na nasze kolejne spotkanie! Do zobaczenia! :)

2011 „Maluch w Bibliotece” - Dzień Pluszowego Misia 28.11.2018.