Dzisiaj jest: 18 Listopad 2018        Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Cotygodniowe spotkanie z Maluchami w Bibliotece w Jerzmanowicach
31.10.2018

Jak co tydzień, także i 31 października do Powiatowej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowicach przyszły dzielne Maluchy. Tematem spotkania było obchodzone 5 listopada Święto Postaci z Bajek. Trudno było wybrać jedną postać na bohatera spotkania, bo jak wszyscy wiedzą jest ich mnóstwo. Dzisiejszym zwycięzcą i towarzyszem naszych zabaw okazała się Myszka Miki, która zasiadła z nami na dywanie i została również powitana piosenką. Następnie Pani Bibliotekarka głośno przeczytała bajkę o przygodach sympatycznej myszki pod tytułem :”Bal u Minnie”. Kolejnym punktem spotkania było utworzenie własnej Myszki Miki. Po pracach plastycznych dzieci mogły pohasać radośnie na dywanie podczas tańców i zabaw ruchowych przy sympatycznych piosenkach dla dzieci. Maluchy z radością buszowały w naszym dziale z literaturą dziecięca wyciągając z półek ulubione książeczki.
Do zobaczenia za tydzieńSmile.

2011 Cotygodniowe spotkanie z Maluchami w Bibliotece w Jerzmanowicach ! 31.10.2018.