Dzisiaj jest: 18 Listopad 2018        Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

„Maluch w bibliotece”
- urodzinowe spotkanie z Kubusiem Puchatkiem

17.10.2018

14 października, wszystkim znany, jako Dzień Edukacji Narodowej, to także dzień urodzin Kubusia Puchatka.
Środowe spotkanie maluszków było poświęcone temu sympatycznemu misiowi i mieszkańcom ze Stumilowego Lasu :)
Po powitaniu w kole piosenką maluszki wysłuchały głośno przeczytanej książki „Kubuś Puchatek poznaje smaki”.
Następnie dzieci wraz z opiekunami cierpliwie układały i przyklejały puzzle, z których powstała postać Kubusia Puchatka. Każdy przyjaciel miłego misia mógł samodzielnie go pokolorować i zabrać na pamiątkę do domu.
Uczyliśmy się również piosenki „Puchatkowa gimnastyka” i bawiliśmy się wspólnie w kole…a potem była czas na brykające brzdące:)
Do zobaczenia za tydzień na spotkaniu radosnych maluchów w bibliotece !

2011 „Maluch w bibliotece” - urodzinowe spotkanie z Kubusiem Puchatkiem 17.10.2018.