Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2018        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Spotkanie z cyklu „Maluch w bibliotece”
-obchody Światowego Dnia Uśmiechu
3.10.2018

Z okazji obchodów zbliżającego się Światowego Dnia Uśmiechu tematem przewodnim naszego spotkania stał się uśmiech i pociąg, bo przecież jazda nim to nie lada frajda wywołująca uśmiech na twarzyczkach dzieci :)
Najpierw przeżyliśmy przygodę z sympatyczną Kicią Kocią. Dzieci wysłuchały głośno czytanej książeczki autorstwa Anity Głowińskiej „Kicia Kocia w pociągu”. Następnie dzieciaki wraz z opiekunami ochoczo ruszyły do działań plastycznych. Z zapałem wyklejały dla siebie Ordery Uśmiechu, które potem z dumą nosiły zawieszone na swoich szyjkach.
Zainspirowani książką bawiliśmy się w zabawę tematyczną „Jedzie pociąg z daleka”.  Radosna kolej wypełniła całą bibliotekę śmiechem i okrzykami radości.
Harce na czerwonym dywanie nie miały końca, zarówno wśród zabawek, jak również szczęśliwi miłośnicy biblioteki dzielnie pokonywały tor przeszkód z kolorowych puf oraz tunelu.
Powitaliśmy również nowych uczestników zajęć.  Bardzo nas to cieszy i zapraszamy serdecznie chętne osoby.

Zapraszamy w następną środę na wspólną zabawę !

2011 „Maluch w bibliotece” -obchody Światowego Dnia Uśmiechu 3.10.2018.