Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Aktualności

Przedstawienie „Płatki Nieziemskiej Róży” -w wykonaniu "Baśniowej Kapeli"
w Przedszkolu w Sąspowie i w Bibliotece w Jerzmanowicach
7.02.2018 r.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK
w programie „Na dobry początek!” 

 

W środę 7 lutego 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć w Przedszkolu w Sąspowie i w Bibliotece w Jerzmanowicach państwa Dorotę i Adama Szafrańców z ,,Baśniowej Kapeli", którzy zaprezentowali spektakl muzyczny pt. Płatki Nieziemskiej Róży. Piękny i malowniczy występ oglądała licznie zebrana widownia. Na spotkanie w Jerzmanowicach przybyły przedszkola z terenu Jerzmanowic. Zarówno dzieci jak i dorośli z uwagą słuchali pouczającej opowieści o niezwykłej róży, która pomogła małemu kaczorkowi radzić sobie z emocjami i oswajać się z lękami spotykanymi na swojej drodze. Te wartościowe słowa zawarte w pięknych piosenkach zachwycały, wzruszały i powodowały, że na twarzach dzieci i dorosłych, zawitał promienny uśmiech. Uzupełnieniem tego pięknego widowiska były kolorowe ilustracje przedstawiające krótkie wątki prezentowanej baśni. Znakomita atmosfera spotęgowana była możliwością poznania i wspólnego zaśpiewania nowej piosenki o róży i kaczorku. Na koniec dzieci miały okazję wcielić się w rolę reportera i zadać kilka pytań małemu kaczorkowi. Jak zawsze spotkanie odbyło się we wspaniałej i radosnej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy za przybycie przedszkolakom oraz za  fantastyczny występ Baśniowej Kapeli.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu ”Z rodzicami i dziadkami odkrywamy świat książek i nie tylko...”.

di.jpg
dk.jpg
2011 Przedstawienie „Płatki Nieziemskiej Róży” -w wykonaniu "Baśniowej Kapeli" w Bibliotece w Jerzmanowicach 7.02.2018 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates