Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Aktualności

Przedstawienie „Przyjaciel smoczek” -w wykonaniu "Baśniowej Kapeli"
w przedszkolu w Racławicach
1.02.2018 r.

W czwartek 1 lutego w przedszkolu w Racławicach gościła ulubiona, zaprzyjaźniona z przedszkolakami w Racławicach „Baśniowa Kapela”. Tym razem Pani Dorota i Pan Adam Szafrańcowie przenieśli dzieci się w świat małych smoczków…„Przyjaciel smoczek” to opowieść, w której podróżujemy bajkowym „Odlotowcem” w poszukiwaniu dziewczynki o imieniu Mela, która jak się później okazało została uprowadzona jako zabawka dla małych smoczków, z którymi nie radził sobie ich tata - smok Paluch. Wszystko na szczęście dobrze się skończyło, a dzięki tej historii dowiedzieliśmy się, skąd wzięła się nazwa cumelka- czyli smoczka i jak ważną rolę odgrywa w uspakajaniu maluchów. Podczas spotkania dzieci nauczyły się nowej piosenki „Żółwik, beczka i piąteczka - bingo” . W trakcie występu panowała, jak zawsze wspaniała, radosna atmosfera wypełniona wspólnym śpiewem nowych piosenek.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu realizowanego przez Powiatową i Gminną Bibliotekę Publiczną w Jerzmanowicach pt.  „Z rodzicami i dziadkami odkrywamy świat książek i nie tyko…”

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”  

 


di.jpg
dk.jpg
2011 Przedstawienie „Przyjaciel smoczek” -w wykonaniu "Baśniowej Kapeli" w przedszkolu w Racławicach 1.02.2018 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates