Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2018        Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

„Na tropie afery, gdzie podziały się litery"
spektakl promujący czytelnictwo dla przedszkolaków
w wykonaniu
aktorów z krakowskiego Teatru Maska

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK
w programie „Na dobry początek!”

Za nami piękne spotkanie z książkami, teatrem i zagadką zagubionych liter…

W poniedziałek 29 stycznia 2018 roku nasza biblioteka zamieniła się w kolorowy świat opowieści teatralnej. Gościliśmy w naszej bibliotece dzieci na spektaklu promującym czytelnictwo w wykonaniu aktorów z krakowskiego Teatru Maska z cyklu: W księdze się mieści świat opowieści pt. „Na tropie afery, gdzie podziały się litery".
Wydarzenie odbyło się w ramach projektu realizowanego przez Powiatową i Gminną Bibliotekę Publiczną w Jerzmanowicach pt.  „Z rodzicami i dziadkami odkrywamy świat książek i nie tyko…”

Barwne i dowcipne przedstawienie wzbudziło wiele radości.

Już w środę 7 lutego 2018 roku o godzinie 11.00 kolejne kolorowe muzyczne spotkanie z "Baśniową Kapelą"

Zapraszamy :)

2011 „Na tropie afery, gdzie podziały się litery" .