Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Aktualności

"Anioły jedzą trzy razy" Jagielskiej
spotkanie DKK

11.01.2018

 

11 stycznia 2018 r. w Bibliotece w Jerzmanowicach odbyło się spotkanie DKK dla dorosłych. Tematem dyskusji była książka Grażyny Jagielskiej "Anioły jedzą trzy razy dziennie.147 dni w psychiatryku". To kolejna książka Grażyny Jagielskiej, żony znanego korespondenta wojennego, autorki równie poruszającej „Miłości z kamienia”.

Wzruszająca i wstrząsająca relacja autorki z pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Książka  nie wszystkim przypadła do gustu. Autorka wykorzystała swoje osobiste doświadczenia z pobytu w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego. Opisała historie różnych osób tam poznanych. Przybliżyła problemy ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w misjach zagranicznych, a teraz borykają się z przeszłością. Trudno im wejść ponownie w poukładany świat. Obrazy pełne okrucieństwa powracają. Książka  nie wszystkim przypadła do gustu.

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie DKK 11.01.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates