Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 19 Maj 2019        Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Aktualności

"Słońce umiera, tańczy" Ewy Cielesz
spotkanie DKK
12.12.2017

 

12 grudnia na spotkaniu DKK rozmawialiśmy o powieści "Słońce umiera i tańczy" Ewy Cielesz, w której przedstawia losy młodej artystki z Krakowa. Spotyka ona na swojej drodze niezwykłego człowieka o egzotycznej urodzie, ulicznego muzyka, który wniesie w jej poplątane życie uczucie i tajemnicę. Jak zwykle w powieściach Ewy Cielesz splata się tu wiele wątków, pojawiają się barwne postaci o los stawia przed bohaterami trudne dylematy. „Los, cyniczny szuler. Tasuje dni, patrząc nam w oczy tak, że przestajemy być sobą. Uzurpuje sobie prawo do naszych myśli, decyzji, uczuć. Stajemy się nieracjonalni, odarci ze zdrowego rozsądku. Wystarczy, że kogoś pokochamy.” Powieść się dobrze czyta. Czekamy na kolejny tom powieści.

Ponieważ spotkanie odbywało się w okresie przedświątecznym, nie mogło zabraknąć na spotkaniu elementów świątecznych. Panie z dużym zaangażowanie tworzyły ozdoby choinkowe.

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie DKK 12.12.2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates