Dzisiaj jest: 11 Grudzień 2017        Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Nabór na stanowisko Młodszy Bibliotekarz / Bibliotekarz
w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach
Dokumenty prosimy składać w terminie do 14.12.2017 r.

I. Określenie stanowiska:

1. Nazwa: Młodszy Bibliotekarz / Bibliotekarz
  2. Wymiar czasu pracy: 1/1 etat na czas określony
  3. Miejsce pracy: PiGBP Jerzmanowice oraz Filia w Przegini.

II. Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe: bibliotekarskie, pedagogiczne, kulturoznawcze, humanistyczne, preferowane bibliotekarskie.
  2. Przygotowanie pedagogiczne.
  3. Znajomość programu bibliotecznego SOWA.
  4. Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy.
  5. Komunikatywność, kreatywność, silna motywacja do pracy
  6. Prowadzenie działalności edukacyjno - kulturalnej i informacyjnej.
  7. Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  8. Swobodne korzystanie z Internetu i umiejętność wykorzystywania go w pracy.
  9. Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. Życiorys – CV
  2. List motywacyjny
  3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, przygotowanie pedagogiczne.
  4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
  5. Plan oferty działalności kulturalno-edukacyjnej skierowany do różnych grup wiekowych.

IV. Termin i miejsce składania ofert:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach, 32-048 Jerzmanowice, ul. Centralna 97 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-maila: „Nabór na stanowisko: Młodszy Bibliotekarz/Bibliotekarz” w terminie do 14.12. 2017 r.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów, których wyłoni na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych. Wybrane osoby poinformujemy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

2011 Nabór na Młodszego Bibliotekarza/Bibliotekarza - 2017.