Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2018        Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Zapraszamy na wystawę fotografii
Krzysztofa Olczaka
pt. „Niekończąca się noc”

Zapraszamy na wystawę czarno - białych fotografii, której motywem przewodnim jest nocne życie Krakowa. Cykl pod nazwą „Niekończąca się noc” do którego obejrzenia zachęcamy, powstał z fascynacji miastem spowitym ciemnościami.

Autorem zdjęć jest Krzysztof Olszak z wykształcenia nauczyciel wychowania plastycznego, z zawodu grafik freelancer, w latach 90-tych wokalista i gitarzysta basowy grupy Yavay.
Wystawa można oglądać od 1 października do  23 listopada 2017.

2011 Zapraszamy na wystawę fotografii Krzysztofa Olczaka pt. „Niekończąca się noc” pażdziernik - listopad 2017.