Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2018        Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Aktualności

Jesienne spotkania w bibliotece z przedszkolakami
wrzesień – pażdziernik 2017

 

Bajka o kolorach jesieni czytana przez Panią bibliotekarkę pięknie wprowadzała w nastrój i temat spotkań. Odwiedziły nas grupy przedszkolne z czterech przedszkoli z terenu Jerzmanowic (w sumie 108 dzieci i 12 opiekunów): Domowe Przedszkole Niepubliczne w Jerzmanowicach, Prywatne Przedszkole i Żłobek „Mali Odkrywcy” Sp. z o. o. w Jerzmanowicach, Zespół Szkół w Jerzmanowicach- Przedszkole Samorządowe, Niepubliczne Przedszkole „Skrzat”.
Po wysłuchaniu bajki dzieci z dużym zaangażowaniem włączyły się w rozmowę o oznakach jesieni i jesiennych darach…wielką radością przyjęty został pełen kosz kasztanów. Kasztany zdominowały nasze spotkanieJ Opisaliśmy je wieloma zmysłami: oglądaliśmy je, dotykaliśmy, wąchaliśmy, a nawet potrząsaliśmy w zamkniętych dłoniach.
Tradycyjnie nie mogło zabraknąć zabaw ruchowych przy muzyce i prac plastycznych. Tak więc uczyliśmy się piosenki wraz z tematycznymi gestami „Skaczące kasztanki”; były również kasztankowe kolorowanki.
Na zakończenie każda mała rączka wypełniła się błyszczącymi kasztankami, które dzieci dostały od Pani bibliotekarki na pamiątkę.
Spotkania minęły w radosnej atmosferze, a nasz budynek wielokrotnie wypełniał się, tak lubianym przez nas, śmiechem dzieci. Mamy nadzieję, że odwiedzin maluchów w towarzystwie rodziców nie będzie brakować każdego dnia. Serdecznie zapraszamy do Biblioteki!

Domowe Przedszkole

Mali odkrywcy

Przedszkole samorządowe

Przedszkole Skrzat

di.jpg
dk.jpg
2011 Jesienne spotkania w bibliotece z przedszkolakami wrzesień – pażdziernik 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates