Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Aktualności

 Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
6.10.2017

W deszczowy piątek, tuż przed weekendem spotkaliśmy się, aby porozmawiać o książkach. Rozmowa tym razem nie tyczyła konkretnego autora i tytułu, raczej zastanawialiśmy się nad wyborem – na stoliku leżało bowiem kilkanaście książek i kusiło nas kolorowymi okładkami.
Po przejrzeniu wystawionej na stole „oferty” dziewczyny zgodnie ustaliły, że na pierwszy ogień pójdzie „Mama, która zagderała się na śmierć” Barbary Voors. Maja i Kaja nie ukrywały, że zaintrygował je tytuł. To samo zadecydowało również o wyborze następnej książki do czytania – tytuł „Naszą panią napadli kosmici” brzmi wg nich równie intrygująco. „Wielkie małe kobietki” Aleksandry Polewki były ostatnią wybraną przez nas pozycją.
Rafał, jedyny chłopak w naszym czytelniczym gronie, nieśmiało zauważył, że wszystkie te książki są „babskie”, ale jako człowiek zgodny równocześnie oświadczył, że jemu to nie przeszkadza, bo on lubi czytać wszystko.
Nasze następne spotkanie już niedługo. Widzimy się 20. października! Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie MDKK 6.10.2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates