Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Aktualności

„Maluch w bibliotece” pierwsze spotkanie po przerwie wakacyjnej
27.09.2017

W środowy poranek 27 września nasza biblioteka ponownie zamieniła się w kolorową krainę radości i zabaw:). Odbyło się pierwsze, po wakacyjnej przerwie, i wyczekiwane spotkanie grupy „Maluch w bibliotece”.
Słoneczna jesienna pogoda była inspiracją do spotkania z darami jesieni. Maluszki wszystkimi zmysłami poznawały kasztany, zarówno te stojące w koszu wiklinowym na dywanie, jak również te o których wiersze głośno czytaliśmy. Była również próba nauki piosenki o kasztankach.
Pomimo dwumiesięcznej przerwy w spotkaniach, maluszki pamiętały zabawy w kole z poprzedniego roku zajęć i same zachęcały do nich. Całe spotkanie okazało się sukcesem i przebiegło w miłej, przyjacielskiej atmosferze, nawet nowi uczestnicy poczuli się pewnie i z zapałem eksplorowali przestrzeń i zabawki :)
Już za tydzień zapraszamy na kolejny poranek z maluchami w bibliotece……

Zapraszamy serdecznie w środy na godzinę 10.00. O zmianach w terminie spotkań zawsze informujemy.

Miejsca na dywanie nikomu nie zabraknie. Przybywajcie i zabierajcie wygodne butki na przebranie, ulubione zabawki i książeczki oraz tyle dobrego humoru, ile dacie radę unieść.

di.jpg
dk.jpg
2011 „Maluch w bibliotece” 27.09.2017 .
Powered by Joomla 1.7 Templates