Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Aktualności

          

Priorytet 1 Programu Biblioteki Narodowej
Dotacja na „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" 2017

Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach w ramach programu Biblioteki Narodowej otrzyma dofinansowanie na "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek". W 2017 roku wysokość dotacji dla Bibliotek na terenie gminy wynosi 7.760,00 zł.

Zapraszamy Czytelników Biblioteki głównej oraz filii do korzystania z naszego księgozbioru. Jednocześnie można śledzić na bieżąco nasze nowe zakupy książek w KATALOGU w zakładce NOWOŚCI.

Program realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020. Pozyskane środki finansowe przeznaczymy na zakup wydawnictw popularnonaukowych, literatury pięknej dla dorosłych oraz książek dla dzieci i młodzieży.

Celem „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020” jest stwarzanie warunków do wzrostu czytelnictwa w Polsce. Realizacja NPRCz ma wzmocnić znaczenie czytelnictwa dla rozwoju potencjału kulturowego i kreatywnego Polaków.

di.jpg
dk.jpg
2011 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates