Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 25 Marzec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

Aktualności

Spotkania MDKK w dniu 23.06.2017

          

 

Zaczęły się wakacje a mimo to działalność naszego klubu nie ustaje! Dzisiaj spotkaliśmy się, aby ustalić harmonogram spotkań na wakacyjne dni. Dokonaliśmy też wyboru lektur – przy czym okazało się, jak istotnym kryterium przy podejmowaniu decyzji jest estetyka książki i jak ważne są ilustracje. W związku z tym kilka chwil poświęciliśmy na rozmowę o najpiękniej, naszym zdaniem, zilustrowanych książkach.

 Często pierwszy kontakt wzrokowy z okładką ma decydujący wpływ. Tak było i tym razem – Kaja i Maja zwróciły uwagę na oprawę książki Jarosława Mikołajewskiego „Zwycięski koń”.  Zapytane, dlaczego akurat ta okładka najbardziej im się spodobała, odpowiedziały, że chodzi o wakacje. Patrząc na książkę zamarzyły o dalekiej podróży, najlepiej gdzieś na południe Europy. Tak więc decyzja zapadła – dzięki  zachęcającej okładce już w przyszłym tygodniu, podczas kolejnego naszego spotkania, wybieramy się w czytelniczą podróż do pięknego włoskiego miasta, Sieny..

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie MDKK 23.06.2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates