Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Aktualności

Płatki Nieziemskiej Róży muzyczne spotkanie z „Baśniową Kapelą”
04.04.2017

 

Wtorkowe popołudnie 4 kwietnia w naszej bibliotece było wyjątkowo słoneczne i wypełnione pięknymi dźwiękami. Odwiedzili nas Państwo Dorota i Adam Szafrańcowie, twórcy wspaniałych słuchowisk, piosenek i książek dla dzieci.

Tematem przewodnim spotkania były utwory zawarte na jednej z najnowszych płyt „Baśniowej Kapeli”: Płatki Nieziemskiej Róży. Wysłuchaliśmy melodyjnych piosenek – płatków do serduszka, do zabawy i do poduszki, jak napisał sam Pan Adam na okładce swojej najnowszej płyty.

Dzieci, jak i dorośli wysłuchali wartościowej i pouczającej opowieści o historii róży, która pomogła kaczątkom radzić sobie z emocjami i oswajać się z lękami. W pięknych słowach piosenek każdy mógł znaleźć ukojenie trudów i smutków, zaś serce napełnić nadzieją i pięknem…jak mówią słowa innej piosenki - Każdy jest piękny…

Dopełnieniem opowieści niech będzie filmowe wspomnienie
baśniowych chwil:
zapraszamy do obejrzenia relacji tutaj

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Płatki Nieziemskiej Róży muzyczne spotkanie z „Baśniową Kapelą” 04.04.2017 .
Powered by Joomla 1.7 Templates