Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Aktualności

 

"Złodziejki czasu" Hanny Cugler
na spotkaniu DKK
28.03.2017

 

W czasie spotkania 28 marca, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki mieliśmy możliwość po raz pierwszy z klubowiczkami porozmawiać o jednej z powieści Hanny Cygler pt. „Złodziejki czasu”. Autorka pokazała nam świat czterech pisarek w ich codziennym życiu - takim zwyczajnym z różnymi przeszkodami dnia codziennego. Każda z bohaterek jest inna, ma odmienne doświadczenia życiowe i perspektywy na przyszłość. Łączy je pasja do pisania, chociaż uprawiają one odmienne gatunki literatury. Każda musi stawić czoła odmiennym problemom. Hanna Cygler porusza różne problemy, miłość i zdradę, codzienne radości i smutki, kłopoty finansowe, skrywane tajemnice, konsekwencje podejmowanych decyzji.
Lektura łatwa, lekka, trochę zabawna, ale i zawierająca dramatyczne epizody. Polecamy na długie zimowe wieczory.


Ponieważ spotkanie DKK odbywało się w Tygodniu z Internetem, dlatego Klubowiczki miały możliwość wziąć udział w warsztatach „e-Pasjonaci”. Były one na tyle inspirujące, że na kolejnych spotkaniach oprócz dyskusji o książkach Panie będą starały się dzielić swoimi różnymi ciekawymi propozycjami np. robieniem kwiatków z bibuły, sałatek itp.


di.jpg
dk.jpg
2011 28.03.2017 spotkanie DKK.
Powered by Joomla 1.7 Templates