Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2019        Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Aktualności

 "Obiecaj mi" Richarda Paula Evansa
na spotkaniu DKK
25.10.2016

 

       

25 października miało miejsce kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem rozmawiano o książce „Obiecaj mi” Richarda Paula Evansa.
Książka porusza w prosty sposób bardzo trudne tematy. Jednego dnia główna bohaterka Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał. Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Kim okaże się ów nieznajomy, czy Beth będzie z nim szczęśliwa? Jeśli potrzebujesz się na chwilę zatrzymać w pędzie życia, pomyśleć nad przemijaniem, nad tym co ważne i co mniej istotne.
Zdaniem uczestniczek dyskusji powieść "Obiecaj mi” to niezwykle ciepła opowieść, wywołująca wiele emocji, po którą warto sięgnąć.
Tym razem w spotkaniu oprócz dorosłych klubowiczek uczestniczyło dwóch przedszkolaczków, którzy bardzo chętnie i wytrwale rysowali soje ulubione rysunki.

                                                        


 

di.jpg
dk.jpg
2011 "Obiecaj mi" Richarda Paula Evansa spotkaniu DKK 25.10.2016.
Powered by Joomla 1.7 Templates