Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2019        Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Aktualności

„Majka i miejska dżungla” - autorstwa Susanne Fulscher
na spotkaniu MDKK - 3.11.2016 r.

 

03 listopada miało miejsce kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Dzięki omawianej książce „Majka i miejska dżungla”, uczestniczki mogły powrócić pamięcią do minionych już wakacji. A jak spędziła je tytułowa bohaterka?

Zamiast corocznego wyjazdu z rodziną nad morze, Majka udaje się wraz z koleżanką Justyną i jej rodzicami do Berlina. Dziewczynkę urzeka ogrom miasta oraz ekskluzywny hotel, w którym się zatrzymali. Natomiast ciągle zakochana Justyna uważa, że przyjaciółka również powinna zaznać tego uczucia. W tym właśnie czasie poznają pewnego francuskiego chłopca, który pracuje jako boy hotelowy. Dzięki niemu dziewczynki wracają bezpiecznie z wieczornego spaceru po „miejskiej dżungli”.

Wakacje w Berlinie, to czas wielu przygód i atrakcji, ale także smutnych spostrzeżeń. „Majka i miejska dżungla, to książka wobec, której młody czytelnik nie przejdzie obojętnie.

di.jpg
dk.jpg
2011 „Majka i miejska dżungla” - autorstwa Susanne Fulscher na spotkaniu MDKK 3.11.2016 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates